Pytania i odpowiedzi

1. Czym są obrazy malowane po numerach?

Obrazy malowane po numerach to zestaw do tworzenia własnych dzieł sztuki, w którym każdy fragment płótna jest oznaczony numerem i odpowiada konkretnej farbie. Wszystko, co musisz zrobić, to malować obszary zgodnie z numeracją, a na koniec uzyskasz piękny obraz.

2. Czy potrzebuję umiejętności malarskich, aby stworzyć obraz po numerach?

Absolutnie nie! Nasze obrazy malowane po numerach są idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych artystów. Każdy obszar jest oznaczony numerem, a farby są dostarczane zgodnie z zestawem, co sprawia, że malowanie staje się prostsze i przyjemniejsze.

3. Co zawiera zestaw do malowania po numerach?

Nasze zestawy zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć malowanie od razu. W zestawie znajdziesz płótno z oznaczonymi obszarami, farby, pędzle i instrukcje krok po kroku.

4. Ile czasu zajmuje ukończenie obrazu malowanego po numerach?

Czas ukończenia obrazu zależy od jego rozmiaru oraz własnej prędkości malowania. W większości przypadków malowanie obrazu malowanego po numerach zajmuje od kilku godzin do kilku dni. Jest to wspaniała forma relaksu i rozrywki.

5. Czy można użyć własnych farb i pędzli zamiast tych dostarczonych w zestawie?

Oczywiście, możesz użyć własnych farb i pędzli, jeśli masz swoje ulubione narzędzia do malowania. Jednakże zalecamy używanie farb i pędzli dostarczonych w zestawie, ponieważ zostały one specjalnie dobrane do naszych obrazów malowanych po numerach.

6. Czy oferujecie zwroty lub wymiany?

Tak, jeśli jesteś niezadowolony z naszego produktu lub jeśli uległ uszkodzeniu w trakcie dostawy, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci zwrócić produkt lub dokonać wymiany.

Jeśli masz jeszcze inne pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl