Zwroty i reklamacje

Zwroty:

 1. W naszym sklepie możesz dokonać zwrotu aż do 30 dni od otrzymania zamówienia!
 2. Procedura zwrotów jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez wiadomość email na kontakt@beliart.pl, a przesyłkę odesłać na adres:

  Mangomedia.pl Jarosław Turkot
  ul. Radziwoja 14
  61-057 Poznań

 3. Formularz odstąpienia od umowy, który należy dołączyć do zwracanej przesyłki dostępny jest do pobrania lub wydruku w tym miejscu: FORMULARZ ZWROTU.
 4. Zwroty rozpatrujemy do 7 dni (zazwyczaj do 2-3 dni od dostarczenia przesyłki).
 5. Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument lub bezpośrednio na podane przez Konsumenta konto bankowe.
 6. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
 7. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.
 8. Przesyłka powinna być wysłana jako przesyłka rejestrowana.

Reklamacje

 1. Każda rzecz kupiona w sklepie beliart.pl może być reklamowana jeśli posiada wady stanowiące o jej niezgodności z Umową sprzedaży.
 2. Reklamację należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@beliart.pl podając imię i nazwisko, numer zamówienia, opis wady i dołączając zdjęcia pozwalające rozpoznać wadę.
 3. Reklamowany towar należy wysłać na adres:

  Mangomedia.pl Jarosław Turkot
  ul. Radziwoja 14
  61-057 Poznań

 4. Czas rozpatrzenia reklamacji to maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki zawierającej wadliwy towar. Informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji przekażemy na adres poczty elektronicznej podanej w zamówieniu lub na adres, z którego otrzymaliśmy zgłoszenie reklamacyjne.
 5. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, mogą Państwo otrzymać ten sam produkt (jeżeli będzie dostępny), wymienić na inny produkt w tej samej cenie, bądź otrzymać pełny zwrot środków za zamówienie.
 6. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, lub bezpośrednio na podane przez Konsumenta konto bankowe.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl