Malowanie po numerach Tęczowe zwierzęta

Filtruj

Tęczowe zwierzęta malowane po numerach to świetny sposób na kreatywnie spędzony czas. Dzięki naszym zestawom do malowania po numerach, możesz czerpać przyjemność z bycia artystą, ze szlifowania swojego warsztatu malarskiego, czy napawać się widokiem ukończonego dzieła. Wzory z kolorowymi zwierzętami, to seria stworzona w szczególności z myślą o naszych najmłodszych adeptach sztuki. Są one niezwykle często wybierane przez dzieci, ponieważ ogrom kolorów sprawia, że odbierane są one bardzo radośnie, a dzieci są bardzo szczęśliwe podczas całego procesu malowania.

 

 

Malowanie sprawia, że dzieci stają się bardziej wyciszone, poznają świat malarstwa od strony praktycznej, trenują swoje umiejętności manualne, rozwijają wyobraźnię, szlifują kreatywność i cierpliwość i wiele wiele więcej. Wszystkich zalet malarstwa nie sposób wymienić, dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce i na własnej skórze przekonać się, jakie to uczucie. Wiele badań naukowych jasno podkreślało wpływ malarstwa jako aktywności na zdrowie psychiczne. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym świecie, który pędzi naprzód, kiedy każdego dnia spotyka nas wiele przeróżnych problemów, i czasem potrzebujemy chwili dla siebie.

 

 

W zestawach do malowania po numerach tęczowe zwierzęta, znaleźć można wiele różnych wzorów. Począwszy od psów, które są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, są wierne i oddane i wiecznie radosne. To właśnie próbowaliśmy utrwalić na naszych obrazach. Koty – ulubieńce dziewczynek. Słodkie kotki, to bardzo popularny temat wśród malowania po numerach. Nadaje się idealnie jako prezent dla najmłodszych malarzy. Znaleźć można również dzikie zwierzęta, takie jak wilki czy jelenie. Osoby szukające egzotycznych gatunków również nie będą zawiedzione – wśród wzorów są również małpy, lwy, tygrysy czy żyrafy. Jak widać, wybór wzorów jest przeogromny, i z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

 

Każdy z zestawów do malowania po numerach składa się z bawełniano-lnianego płótna naciągniętego na krosno malarskiego, tak zwany blejtram, zestawu farb z nadrukowanymi numerami, trzech pędzli o różnych grubościach do prac precyzyjnych i zgrubnych, haczyków do zawieszenia obrazu na ścianie oraz instrukcji pomocniczej w razie przypadkowego zamalowania pól na płótnie z numerami. Wszystko to zapakowane jest w estetyczne i ekologiczne opakowanie, a w środku obraz chroniony jest przez specjalne, tekturowe wypełnienie. Staramy się tworzyć nasze produkty w zgodzie z naturą, a kupując nasze zestawy, przyczyniasz się do tworzenia lepszego jutra.