Malowanie po numerach Kwiaty

Filtruj

Kwiaty w malowaniu po numerach można spotkać w wielu odmianach. Znajdą się wzory z przepięknymi tulipanami, gustownymi liliami czy irysami, jak również romantycznymi różami. Nie zabraknie też wzorów ze słynnymi słonecznikami, czy uwielbianymi wszem i wobec storczykami. W jednym możemy się zgodzić – każdy kwiat jest piękny na swój własny sposób i to właśnie próbowaliśmy ukazać w naszych obrazach do malowania po numerach. Rośliny te od zarania dziejów towarzyszą nam przez całe nasze życie, są one symbolem wielu przepięknych uczuć, każdy z nich ma jakąś ukrytą wartość czy znaczenie. Każdy z nas przecież wie, że czerwona róża to znak szczerej miłości. Te właśnie szczegóły chcieliśmy uwidocznić w naszych obrazach, tak, aby każdy mógł znaleźć swój idealny, wymarzony obraz.

 

 

Malowanie po numerach – Kwiaty – to bardzo rozległy i interesujący temat. We wzorach pojawiają się realistycznie odwzorowane kwiaty, jak również jest również wiele abstrakcyjnych obrazów z ich udziałem. Są również kwiatowe krajobrazy ukazujące ich wszechobecne piękno, i to jak przepięknie aranżują szary świat dookoła nas. Nie zabraknie też przepięknych portretów kobiet, które otoczone są gustownymi kwiatami, a nawet abstrakcyjnych obrazów, gdzie kwiaty świetnie wpasowują się w oderwaną rzeczywistość kreowaną przez artystów. Obrazy z kwiatami do malowania po numerach stanowią świetny pomysł na romantyczny prezent. Można je wręczyć zarówno młodym adeptkom sztuki malowania – wszystkie dziewczynki uwielbiają kwiaty, a na szczególną uwagę w tym segmencie zasługuje obraz „Wieczna Róża Piękna i Bestia” – jest on niesamowicie często wybieranym prezentem w tej grupie wiekowej. Bez zastanowienia można również taki prezent sprawić ukochanej osobie – takie kwiaty nigdy nie zwiędną, i zawsze będą tak piękne jak uczucie łączące zakochaną parę. Często również wybieracie je jako prezent dla seniorów, a szczególnie kochanych babć. Przecież kto, jak nie babcie, zajmuje się ogródkiem, pielęgnuje kwiaty na parapetach.

 

 

Malowanie po numerach to świetny sposób na odpoczynek psychiczny, rozwijanie zdolności manualnych, czy wprowadzenie do świata malarstwa. Pozwala ono na bardzo głębokie wyciszenie naszych myśli, skupienie całej uwagi na obrazie wykazuje wiele pozytywnych reakcji w naszym organizmie. Naukowcy wielokrotnie dowiedli jak zbawienny wpływ na naszą psychikę ma malowanie. Z naszymi zestawami możesz zapomnieć o problemach codziennego życia, i choć na chwilę dać sobie odrobinę relaksu.