Malowanie po numerach Krajobrazy

Filtruj

Malowanie po numerach Krajobrazy – to przeogromny wybór najpiękniejszych wzorów, przedstawiający najróżniejsze pejzaże otaczającego nas świata. Spotkać tutaj możesz obrazy hiperrealistyczne, które doskonale odwzorowują rzeczywistość, jak również krajobrazy abstrakcyjne, które pozwalają w inny sposób spojrzeć naszymi oczami. Najczęstszym tematem wśród krajobrazów są weduty – czyli krajobrazy miejskie oraz pejzaże przedstawiające góry w przeróżny sposób. Od niepamiętnych czasów artyści z całego świata starają się pokazać piękno kryjące się w zakątkach naszej planety, zwracając naszą uwagę na subtelne detale, które tworzą rzeczywistość.

Wybierając krajobraz do malowania po numerach jako prezent – nie można się pomylić. Każdy z dostępnych wzorów jest doskonale przygotowany do malowania i każdy z nich przyniesie tyle samo inspiracji, kreatywności czy radości z tworzenia sztuki. Jest to świetny prezent dosłownie dla każdego. Dla młodszych adeptów sztuki mamy wiele wzorów przedstawiających świat widziany w „różowych okularach”, na przykład widok na wieżę Eiffla z przepięknymi balonami w tle, czy bajkowe krajobrazy przedstawiające zamki, czy magiczny las. Dla dorosłych wybór jest przeogromny. Posiadamy obrazy przedstawiające największe miasta na świecie, takie jak Nowy Jork, San Francisco, Wenecję, Ateny, Amsterdam i wiele wiele więcej. Z najpopularniejszych krajobrazów, znajdziesz na pewno przepiękny obraz górą Mount Baker, Zatoką Phang Nga w Tajlandii, wiele obrazów przedstawiających alpejskie pasma górskie, jak również nasze piękne Karkonosze i Tatry. Nie zabraknie też kwiecistych łąk, wzburzonego morza, miłosnych zakątków, czy architektury.

Wiele z krajobrazów do malowania po numerach stanowić będzie świetne uzupełnienie aranżacji w pokojach czy gabinetach. Wprowadzą one do waszego życia ogromną dawkę pozytywnej energii, spokoju, czy uczucia spełnienia. Nasze zestawy do malowania po numerach są kompletne – zawierają płótno naciągnięte na blejtram, zestaw farb akrylowych, trzech pędzli nylonowych, haczyków do zawieszenia na ścianie oraz instrukcji. Wszystkie wzory różnią się zarówno trudnością oraz ilością kolorów. Są to dwa parametry, które pozwalają wam dobrać obraz do swoich oczekiwań. Pamiętaj, że im większa trudność obrazu, tym lepiej będzie on wyglądać po zakończeniu malowania, ponieważ posiada on więcej małych detali, które pozwalają zmaksymalizować doznania wizualne.