Malowanie po numerach Abstrakcja

Filtruj

Abstrakcja pojawiała się w malarstwie od setek lat. Nurt ten zrezygnował z naśladowania natury oraz odszedł od rzeczywistości w obrazach. W naszej ofercie znaleźć można ogromny wybór obrazów abstrakcyjnych do malowania po numerach. Posiadamy wzory zarówno z portretami pięknych kobiet czy nierzeczywistych krajobrazów. Każdy z nich pozwala nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat, pozwala wczuć się w duszę artysty, pozwala dostrzec piękno, które tkwi w szczegółach. Obrazy z tej kategorii szczególnie często wybierane są ze względu na swoje walory estetyczne, które z pewnością zachęcają adeptów sztuki malarskiej na eksponowanie ich na ścianach swoich domów czy gabinetów. Stanowią one świetne wypełnienie pustej przestrzeni, zachęcają do zmiany postrzegania naszego świata.

 

 

Abstrakcja – Malowanie po numerach to świetny prezent dla każdej grupy wiekowej. Znaleźć można tutaj wzory, które stworzone są z myślą o najmłodszych, takie jak Lis Abstrakcja, czy Sięgając Gwiazd, jak również obrazy zaprojektowane dla osób dorosłych – tutaj można przebierać w wyjątkowych portretach abstrakcyjnych, które przedstawiają przepiękne kobiety w najróżniejszych sytuacjach. Obrazy te szczególnie często wybierane są jako prezent, gdyż po namalowaniu wyglądają zjawiskowo i na pewno ucieszą każdego początkującego malarza.

 

 

Nasze abstrakcyjne zestawy do malowania po numerach, to gwarancja jakości. Każdy z nich, to gotowy zestaw, składający się z płótna bawełniano – lnianego naciągniętego na prawdziwe krosno malarskie, zestaw farb akrylowych, trzech pędzli nylonowych, zestawu do zawieszenia gotowego dzieła na ścianie, oraz instrukcji. Wszystko to zostało stworzone tak, aby zapewniać wyłącznie radość z tworzenia bez zbędnych zmartwień. Każda część zestawu jest starannie przygotowywana, aby malowanie było jak najbardziej przyjemne i przywodziło tylko i wyłącznie pozytywne odczucia. Kupując nasz zestaw masz pewność, że czas spędzony podczas malowania, będzie najlepiej wykorzystanym czasem. Dodatkowo, wszystko to zapakowane jest w ekologiczny karton, a wypełnienie, które dba o to, aby każdy obraz dotarł do Was w całości wykonane jest w 100% z tektury. W naszych produktach staramy się dbać o planetę, dzięki czemu i Ty przyczyniasz się do jej przyszłości.